Şu an buradasınız: İVMEKA SOLIDGUN
SOLIDGUN

SOLIDGUN

Sac metallerin açınımlarını otomatik olarak hazırlayan SOLIDGUN; ister montaj içinde ister çoklu gövdede olsun tüm hesapları yapar ve imalat öncesi tüm hazırlığı sizin adınıza tamamlar.

ÜCRETSİZ DENE

1 Yıllık Lisans Bedeli 499 SATIN AL
2 Yıllık Lisans Bedeli 799 SATIN AL
3 Yıllık Lisans Bedeli 999 SATIN AL

* Ödeme işlemi yetkili satıcımız olan Avangate tarafından gerçekleştirilecektir.

Kritik Özellikler

  • Otomatik ölçülendirme
  • Toplu dxf/dwg hazırlama
  • Açınım detaylarını yönetme
  • Markalama ve notlandırma seçenekleri
  • Çoklu dosya ekleyebilme
  • Özel konfigürasyon seçme

Ekran Görüntüleri

SOLIDGUN Ekran Görüntüsü 1/3
SOLIDGUN Ekran Görüntüsü 2/3
SOLIDGUN Ekran Görüntüsü 3/3

HIZLI

Montajların içindeki her bir sac metali çoklu gövde olsa dahi dakikalar içinde bulur, gövdeleri tek tek ayrıştırır imalata uygunluğunu kontrol eder. Binlerce sacın açınımını alıp, malzeme ve kalınlığa göre sınıflayıp istenen formatta kaydeder. Tüm sacların bir arada bulunduğu toplu DXF/DWG gibi ek çıktı özellikleri ile sizi saatler süren işlemlerden kurtarır.

KESİN

Sacların açınımı ile ilgili tüm detay hesapları halleden SOLIDGUN, otomatik ölçülendirmeden boşaltma sayısına, işlenmeden önceki ve sonraki fiziksel tüm değerlere kadar olan hesaplama işlemlerini yüksek hassasiyetle yapar. Sipariş ve imalat öncesi size maliyet ve süre ile ilgili net sonuçlar verir.

KOLAY

Sadece 3 adımda çalıştırabileceğiniz kullanıcı dostu bir yazılım olan SOLIDGUN, birden fazla dosya ekleme ve konfigürasyon seçebilme özellikleri ile rahat bir kullanım sağlar. Son yaptığınız ayarları hafızasında tutarak, bir sonraki çalıştırmada sadece dosya ekleyerek istediğiniz sonuca ulaşmanızı sağlar.

1 Yıllık Lisans Bedeli 499 SATIN AL
2 Yıllık Lisans Bedeli 799 SATIN AL
3 Yıllık Lisans Bedeli 999 SATIN AL

* Ödeme işlemi yetkili satıcımız olan Avangate tarafından gerçekleştirilecektir.

Sık Sorulan Sorular

+ SOLIDGUN, SOLIDWORKS’ün son sürümü ile uyumulu mudur? - SOLIDGUN, SOLIDWORKS 2013 ve sonrasındaki tüm sürümlerle %100 uyumludur.

+ Parçaların SOLIDGUN tarafından işlenebilmesi için "sac modülü"nde mi çizilmesi gerekmektedir? - Saca ait özelliklerin hesaplanabilmesi ve imalata uygunluğunun SOLIDGUN tarafından kontrol edilebilmesi için sacların katıda değil “sac modülü”nde çizilmesi gerekmektedir.

+ Aynalanmış sacların açınımı alınabilmekte midir? - Aynalama işlemi sac özellikleri ile yapıldığında aynalanmış tüm saclar işleme alınmaktadır.

+ SOLIDGUN hangi dosyaları işleme almaktadır? - Sac metal içeren tüm parça ve montajlar SOLIDWORKS’te çizildikten sonra işleme alınır.

+ Katıdan dönüştürülen saclar işlenmekte midir? - Katıdan saca dönüştürülmüş saclar sac metal özelliği kazandığı için SOLIDGUN tarafından işlenmektedir.

+ DXF/DWG dosyaları topluca hazırlanmakta mıdır? - Tüm sacların açınımı teker teker ve ayrıca toplu olarak DXF/DWG biçimlerinde kaydedilmektedir.

+ SOLIDGUN raporlama yapmakta mıdır? - SOLIDGUN tüm sacların detay özelliklerini ve gerçek görüntülerini içeren excel formatında rapor vermekte olup, raporu özelleştirme kabiliyetine de sahiptir.

SOLIDWORKS Görseli
© COPYRIGHT 2013 - , İVMEKA | ALL RIGHTS RESERVED | XCREA