Şu an buradasınız: İVMEKA Hakkımızda

Hakkımızda

SOLIDWORKS tarafından sertifikalandırılmış profesyonel yazılım çözümlerini müşterilerine sunarak tasarımdan imalata uzanan yolda süreçleri hızlandırmaktadır. Her zaman kolay kullanımlı ve kesin sonuçlar veren programlar geliştirmeyi hedefleyen İVMEKA, insan hatasını sıfıra indirerek kullanıcılarını rahatlatır. Sürekli tekrar yapmak zorunda kalınan işlemleri otomatik hallederek, tasarımcıların vakit kaybetmesine, gereksiz yorulmalarına ve niteliksiz işlerle uğraşmalarına engel olur. Vakit ve nakit kaybını engelleyerek imalat sanayisindeki verimliliği üst dizeye çıkarır.

Kolay kurulan ve kullanıcıların hızlıca alışacağı şekilde tasarlanmış programlarla tasarım ve imalat hazırlığı aşamalarını keyifli hale getirir. Sadece tasarım ve ARGE departmanlarını değil satın alma, planlama ve depo gibi birimlerin de işine yarayan ve süreçleri kolaylaştıran çözümlerle müşterilerinin rekabet gücünü arttırmalarına yönelik çalışır. Endüstrideki gelişmeleri yakından takip eden İVMEKA, her zaman müşterilerine en ileri teknolojiyi en faydalı halde sunarak yoluna devam etmektedir.

Vizyonumuz

Sanayide tasarım ve imalat ile ilgili süreçlerde verimliliği ve rekabet gücünü arttırmaya yönelik yazılım çözümleri sunmak ve bu alanda fark yaratarak endüstri standartlarını belirleyen otoriteler arasında yer almayı hedeflemektedir.

İş Ortaklarımız

İstanbul Teknik Üniversitesi
Güçlü geçmişi ve bilgi birikimi ile her zaman bize yol gösteren İstanbul Teknik Ünivesitesi ailesinin mensubu olmaktan gurur duymaktayız.
İTÜ Arı Teknokent
Türkiye'nin en büyük ve en çok katma değer üreten teknoloji geliştirme bölgesinde faaliyet göstermekte olup teknoloji ekosisteminin getirdiklerini müşterilerimize sunmaktayız.
SOLIDWORKS
CAD pazarının hakimi SOLIDWORKS tarafından yazılımları akredite edilip sertifika almaya hak kazanan İVMEKA, en son teknolojiyi kullanarak profesyonel çözümler geliştirmektedir.
Dun Bradstreet
Dünya genelindeki işletmeleri tanımlayan, ve ticari güvenilirlik açısından sorgulama imkanı tanıyan D&B'ye kayıtlı olan firmamız uluslararası standartlarda hizmet vermektedir.
TRANGELS
Ülkemizdeki önde gelen melek yatırım ağlarından TR Angels tarafından yatırım almayı başararak güçlü bir finansal yapı sunmaktayız.
Avangate
Dünyanın en büyük ve güvenilir ödeme altyapısı sağlayıcılarından olan 2Checkout, iş ortağımız olarak müşterilerimize en üst düzey teknolojiyi ve güvenliği sağlamaktadır.
© COPYRIGHT 2013 - , İVMEKA | ALL RIGHTS RESERVED | XCREA