Şu an buradasınız: İVMEKA SOLIDBOM
SOLIDBOM

SOLIDBOM

Montajlardaki bileşenleri gerçek resimleri ve tüm özellikleri ile birlikte raporlayan SOLIDBOM, hızlı şekilde dosyaları yönetmenizi sağlar. Gelişmiş sipariş listeleri oluşturmanızı kolaylaştırır.

ÜCRETSİZ DENE

1 Yıllık Lisans Bedeli 99 SATIN AL
2 Yıllık Lisans Bedeli 179 SATIN AL
3 Yıllık Lisans Bedeli 249 SATIN AL

* Ödeme işlemi yetkili satıcımız olan Avangate tarafından gerçekleştirilecektir.

Kritik Özellikler

  • İnteraktif kullanıcı arayüzü
  • Konfigürasyon seçebilme
  • Gövde tipine göre BOM alma
  • Gelişmiş seviye seçimi
  • İşlem geçmişi ile hızlı dosya ekleme

Ekran Görüntüleri

SOLIDGUN Ekran Görüntüsü 1/3
SOLIDGUN Ekran Görüntüsü 2/3
SOLIDGUN Ekran Görüntüsü 3/3

HIZLI

Montajlarınızdaki tüm bileşenleri hızlıca tarayıp sadece istenen özellikte olanları gerçek resimleri ile raporlayan SOLIDBOM, birden fazla dosya ekleme ve konfigürasyon seçme kabiliyetleri ile detaylı BOM raporlarını kısa sürede oluşturur. Bileşenlerin fiziksel ve özel özelliklerini toplayarak tüm detaylara hemen ulaşmanızı sağlar.

KESİN

Maliyet hesaplama, satın alma, depo kontrol ve planlama süreçleriniz için ihtiyaç duyulan bilgileri hatasız şekilde hesaplayarak tek dosyada sunabilen SOLIDBOM, insan hatasından doğabilecek yanlış hesaplamaları engeller. Her bir bileşenin seviyesini ve bağlı bulunduğu grubu göstererek parça yönetiminde karışıklığı ortadan kaldırır.

KOLAY

Seç, ekle ve çalıştır adımları ile birkaç saniyede devreye alabileceğiniz SOLIDBOM, tam otomatik raporlama aracıdır. Yapılan son ayarları ve işlemleri hafızasında tutarak tekrarlı kullanımda kolaylık sağlar. İşlenen montajlarda değişiklik olduğunda tekrar raporlamayı anında yapabilirsiniz. Anlaşılır arayüzü ve rapor özelleştirme sayesinde BOM ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı karşılar.

1 Yıllık Lisans Bedeli 99 SATIN AL
2 Yıllık Lisans Bedeli 179 SATIN AL
3 Yıllık Lisans Bedeli 249 SATIN AL

* Ödeme işlemi yetkili satıcımız olan Avangate tarafından gerçekleştirilecektir.

Sık Sorulan Sorular

+ SOLIDBOM, SOLIDWORKS’ün son sürümü ile uyumlu mudur? - SOLIDBOM, SOLIDWORKS 2013 ve sonrasındaki tüm sürümlerle %100 uyumludur.

+ SOLIDBOM, SOLIDWORKS’ten farklı olarak nasıl bir BOM vermektedir? - SOLIDBOM, tüm bileşenlerin gerçek görüntülerinin olduğu detaylı ve özelleştirilebilen bir BOM raporu vermektedir.

+ SOLIDBOM’da rapor özelleştirme nedir? - Almak istediğiniz excel rapor formatını önceden ayarlayıp SOLIDBOM’a tanıttığınızda yapılan özelleştirmeleri algılar ve kaydeder, sonrasında istenilen biçimde rapor almaya devam edebilirsiniz.

+SOLIDBOM aynı anda kaç dosyanın raporunu alabilir? - SOLIDBOM’a aynı anda 5 adet montaj ekleyebilirsiniz. Montajlarınızdaki bileşen sayısının kaç olduğunun bir önemi yoktur.

+ SOLIDBOM raporlamada bileşenleri neye göre ayırır? - SOLIDBOM montajlarınızı, isterseniz gövde tipine göre, isterseniz sadece parçalara göre isterseniz de sadece alt montajlara göre ayırabilir.

+ SOLIDBOM seviyelere göre raporlama yapabilir mi? - SOLIDBOM belirli iki seviye arası veya belirli bir seviyeye kadar olan bileşenleri filtreleyerek rapor verebilir. İsterseniz tüm seviyeleri de raporlayabilirsiniz.

+ SOLIDBOM tekrar tekrar kullanılan parçaları raporlar mı? - SOLIDBOM isterseniz tekrarlı kullanılan bileşenleri tek satırda toplayarak size kullanım bilgisini sağlamakta ve karmaşayı önlemektedir.

+ Raporda bazı bileşenlerin olmasını engellemek mümkün müdür? - Raporda yer almasını istemediğiniz bileşenleri sadece gizlemeniz yeterlidir. Bu durumda bu bileşenlar raporda yer almayacak ve pasifleştirilmedikleri için de montaj ilişkileri bozulmayacaktır.

+ İşlem hafızası var mıdır? - Güncellenen montajların raporunu tekrar almak istediğinizde, işlemler geçmişinden montajı seçip tekrar raporla diyerek tek adımda güncel raporu alabilirsiniz.

SOLIDWORKS Görseli
© COPYRIGHT 2013 - , İVMEKA | ALL RIGHTS RESERVED | XCREA