Şu an buradasınız: İVMEKA Hizmetler

ERP Entegrasyonu

Hizmetler

ERP sistemlerinin SOLIDWORKS ile entegrasyonunda, "tek adımda çift taraflı" veri akışı ile kullanıcıların ERP sistemlerine detaylı ve kritik bilgileri göndermesini kolaylaştırıyoruz. Kullanıcıların tasarıma yoğunlaşmasını sağlayıp hataya çok açık olan ve elle tekrar tekrar girilmesi gereken bilgilerin akışını kontrol altına alıyoruz. Gönderilmesi gereken bilgileri otomatik toplayan, ERP sistemine tek seferde ve doğru şekilde bilgi aktaran, revizyon ve güncelleme takiplerinde istenen bilgiyi anında ERP sisteminden çeken ve kullanıma sunan entegrasyon modüllerini müşterilerimize özel geliştirmekteyiz.

İmplementasyon

Hali hazırda bulunan veya yeni almak istediğiniz PDM sisteminizin bakımını, yeniden kurululumu ve özellikle kullanılmayan halde bekleyen PDM yatırımınızı ziyan olmaktan kurtarıyoruz. İhtiyaçlarınızı gerçekçi şekilde tespit edip, size en uygun modeli önererek yaşadığınız kötü tecrübeleri durduruyoruz. Firmanıza özel uyarlanmış PDM sistemi ile size para kazandıran çözümleri devreye alıyoruz.

Özel Hizmetler

Paket programlar ihtiyaçlarınızı karşılamadığında mevcut düzeninizi bozmadan işlerinizi hızlandıracak, kullanıcıları yormayacak en pratik çözümleri sizlere sunuyoruz. Firmanıza Özel Yazılım geliştirmede güvenilir tedarikçiniz olarak yanınızdayız.

© COPYRIGHT 2013 - , İVMEKA | ALL RIGHTS RESERVED | XCREA